Глава Уряду пояснив, чому важливо добре відремонтувати дороги на Тернопільщині (Фото)

Тернопільщиною пролягає шлях транзиту, який з’єднує країни Європи з українськими портами, тому вкрай важливо, аби весь цей шлях мав якісне покриття для проходження транзитного транспорту. Про це сказав сьогодні в ході робочої поїздки до трьох західних областей України Володимир Гройсман.

В ході робочої поїздки він інпектував стан ремонту доріг у Волинській, Львівській і Тернопільській областях.

Фото - Фейсбук ВОлодимира Гройсмана
Фото – Фейсбук Володимира Гройсмана

Володимир Гройсман  під час інспекційної поїздки на Львівщину ознайомився з ходом будівництва дороги Н-02 Львів – Тернопіль.

На Тернопільщині інспектував ремонт дороги М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече.

Глава Уряду підкреслив, що цього року стоїть завдання зробити максимально якісно дороги в напрямку Львів – Тернопіль – Вінниця – Умань – Одеса, адже цей коридор з’єднує західний кордон України з портами.

"Це міжнародна траса, по якій йдуть товарні потоки", - пікреслив Володимир Гройсман.

ф2

Окрім того, він нагадав, що найближчим часом Уряд оголосить тендер на виконання робіт з облаштування кордону з Республікою Польща.

"Буде оголошений тендер на нашу програму спільно з польськими колегами - на майже 2 млрд грн – по прикордонній інфраструктурі. Цього року йдеться про розробку документації, наступного року розпочнеться реалізація проекту", - сказав Прем’єр-міністр.

Він додав, що в 2017 році на ремонт автодоріг України виділено в три рази більше грошей, як торік.

"Цього року ми плануємо близько 30 млрд грн з усіх джерел – це втричі більше, ніж минулого року по факту виконання. Головне завдання – нормальна якість, правильні технології і контроль, – сказав Глава Уряду. -  Буду також пропонувати біля 5 млрд від спецконфіскації направити на  фінансування доріг".

ф3