Глава УГКЦ Святослав Шевчук побував у Зарваниці, що на Тернопіллі (Фото)

molytva_za_ukrainu16Блаженніший Святослав Шевчук – Глава УГКЦ обговорював зі святими отцями на Тернопіллі відносини з іншими конфесіями.

Читайте також. Віряни з усіх куточків України молитимуться за мир у Зарваниці, що на Тернопіллі (Програма прощі)

Виявляється, 13-14 червня в Марійському духовному центрі Зарваниця відбулося засідання Синоду Єпископів УГКЦ під його головуванням. Присутній був і єпископ Української Греко-Католицької Церкви, кардинал Католицької Церкви Любомир Гузар.

– Для сприяння єдності між християнами, за підсумками зустрічі єпископи були одностайні у тому, що праця для єдності християн є пріоритетом для єпископів УГКЦ, – повідомив отець Ігор Шабан, голова комісії УГКЦ. – Усі розуміють, що лише власним прикладом слід свідчити християнську позицію.

Читайте також. Місцева парафія УГКЦ вже готується до Всецерковного Собору, що відбудеться у 2015 р.

Єпископи підтвердили, що незалежно від обставин, будуть намагатися розвивати братерські відносини з іншими конфесіями, повідомляє сайт місцевої парафії УГКЦ.

До речі, у Марійському духовному центрі Зарваниця 19-20 липня відбудеться проща. Традиційно на такі багатотисячні зібрання вірян традиційно приїздить і Святослав Шевчук. Однак наразі у програмі духовного заходу про це не повідомляють.