Глава Пентагону у Києві прямо вказав Росії на її місце. Повна версія брифінгу (Відео)

Міністр оборони США Ллойд Остін під час брифінгу у Києві. Фото – Міноборони України

“Жодна третя країна не має права вето на вступ до НАТО. Україна має право вирішувати свою майбутню зовнішню політику без зовнішнього втручання”, – так глава Пентагону вказав Росії на її місце в контексті заяв Кремля проти вступу України в НАТО.

Про це глава Пентагону Ллойд Остін заявив в ході візиту до України. 19 жовтня у Києві Остін дав спільний брифінг із міністром оборони України, під час якого прямо назвав Росію агресором.

“Росія розпочала цю війну, і Росія є тим каменем, який перешкоджає мирному врегулюванню. Вони почали порушувати територіальну цілісність і суверенітет України”, – сказав глава Пентагону про збройний конфлікт на Донбасі.

Міністр оборони США Ллойд Остін наголосив, що Сполучені штати і далі підтримуватимуть Україну у її протистоянні військовій агресії РФ та прагненні членства в НАТО. Росію ж глава Пентагону закликав негайно припинити військову агресію щодо України.

Більше подробиць - у сюжеті Фактів ICTV та у повній версії спільного брифінгу міністрів оборони США і України (початок брифінгу на відео "Військового телебачення" - із 39 хв 20 сек).