Глава МЗС України анонсував велике звільнення українських політв’язнів (Відео)

Глава МЗС України Вадим Пристайко. Фото - скріншот з відео
Глава МЗС України Вадим Пристайко. Фото – скріншот з відео

Український журналіст Павло Шаройка, засуджений в Білорусі начебто за шпигунство, може бути звільнений вже сьогодні, а за тиждень буде великий обмін.

Про це, не повідомляючи ніяких подробиць, повідомив ввечері 3 жовтня в телефірі програми “Право на владу” Глава МЗС України.

Вадим Приястайко натякнув, що вже 4 жовтня українські ЗМІ зможуть повідомити радісну новину про Павла Шаройка.

Читайте також: У Білорусії українського журналіста звинуватили у шпигунстві і засудили до позбавлення волі на термін більше 8 років

На 4 жовтня запланований офіційний візит в Україну Президента Білорусі. Лукашенко і Зеленський мають зустрітись у Житомирі.

3 жовтня ьілопуська редакція Радіо Свобода повідомила, що суд Чернігова звільнив з-під варти під особисте зобов’язання громадянина Білорусі Юрія Політику, якого Україна звинувачує у шпигунстві. Звільнення Політеки Президент Білорусі Лукашенко раніше називав умовою помилування українця Павла Шаройка і заявляв, що готовий це зробити, якщо готовою звільти Політеку буде Україна.

Читайте також: Лукашенко назвав умову звільнення українського журналіста, якого в Білорусі засудили начебто за шпигунство

Більше - у повній версії програми "Право на владу". Про можливість звільненя сьогодні Павла Шаройка на відео з 1 год. 3 хв 19 секунд.