Глава МОЗ зробив обнадійливу заяву щодо ситуації з Covid-19 в Україні (Відео)

Україна зараз перебуває на піку третьої хвилі Covid-19, але ситуація з рівнем захворюваності почала стабілізуватись.

Про це заявив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“Ми вийшли на пік третьої хвилі, і зараз ситуація почала стабілізуватися”, – сказав Степанов.

Він підкреслив, що ситуація з рівнем захворюваності на Covid-19 зараз співпадає з прогнозом, який раніше зробили науковці і МОЗ щодо піку третьої хвилі коронавірусу в Україні. Тому далі рівень захворюваності на Covid-19 у нашій країні має йти на спад.

Читайте також: Covid-19 в Україні: за добу з’явився оптимістичний показник

За словами Максима Степанова, МОЗ вже фіксує в Україні обнадійливі показники, що вказують на початок стабілізації ситуації з Covid-19.

"На минулому тижні на 2 тисячі менше осіб було госпіталізовано, ніж на позаминулому тижні. Також ми це бачимо за кількістю викликів "швидкої". Ця кількість теж стабілізувалася – більше того, пішла вниз. Тобто менша кількість викликів "швидкої допомоги", - вказав Степанов на тенденцію до стабілізації ситуації з Covid-19 в Україні.

Читайте також: В Україні стартувало щеплення від Covid-19 вакциною “CoronaVac”: Степанов сказав про її ефективність (Відео) 

Щоб обнадійлива тенденція стала реальністю, Максим Степанов закликав громадян України неухильно дотримуватись карантинних обмежень і записуватись на щеплення від коронавірусу.

Більше - у повній версії брифінгу глави МОЗ України Максима Степанова.