Глава МОЗ заявив про нові рекордні показники Covid-19 за добу (Відео)

Фото – МОЗ

За добу 6 жовтня в Україні зареєстрований найвищий добовий приріст нових випадків коронавірусу з початку пандемії. Також учора від коронавірусної інфекції в Україні вилікувались найбільше за добу хворих з раніше встановленим діагнозом Covid-19.

Про ці два нові рекордні показники Covid-19 за добу 6 жовтня повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

“У нас сьогодні рекорд за кількістю видужалих. Я хотів би почати з приємних новин: 2 569 пацієнтів, які за минулу добу одужали і перемогли Covid-19”, – сказав Степанов.

Міністр також повідомив, що коронавірус 6 жовтня в Україні лабораторно підтвердили у рекордно великої з початку пандемії кількості українців.

"В той же час у нас антирекорд за кількістю захворілих: за минулу добу в нас захворіли 4 753 особи", - повідомив глава МОЗ про добовий антирекорд приросту хворих на Covid-19 в Україні.

Міністр охорони здоров'я також зазначив, що в Україні стрімко зростає кількість госпіталізованих із важкою формою коронавірусної хвороби і закликав українців дотримуватись карантинних обмежень.

Читайте також: Степанов назвав головну проблему в боротьбі з Covid-19 в Україні (Відео)