Захід уже не в лідерах: глава МОЗ назвав регіони України з найвищим добовим приростом хворих на Covid-19 (Відео)

Найбільше нових випадків коронавірусу в нашій країні за останню добу виявлено у столиці та в східних і південних областях України.

Як повідомив сьогодні на брифінгу міністр охорони здоров’я України, більше, як по 400 нових випадків Covid-19 за останню добу було лабораторно підтверджено на Харківщині та в столиці України.

“За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків була зареєстрована в Харківській області – 426 випадків, місто Київ – 416 випадків”, – сказав глава МОЗ.

За його словами, серед лідерів за приростом нових хворих на коронавірус за останню добу в Україні також Одеська область, де виявили 271 випадок Covid-19, і Дніпропетровська, де вчора підтвердили 200 нових випадків коронавірусу.

За даними глави МОЗ, у кожній із шести західних областей України за минулу добу лабораторно виявили від 136-ти до 169-ти нових випадків Covid-19. Львівська, Чернівецька, Тернопільська, Рівненська, Хмельницька і Волинська області в “рейтингу” приросту нових випадків коронавірусу за добу 28 вересня посідають, відповідно, місця із 6-го по 11-те серед регіонів України.

Читайте також: Коронавірус в Україні забрав понад 4 тисячі життів – МОЗ

Максим Степанов підкреслив, що кількість хворих на коронавірус в Україні зростає щодня, тому вкрай важливо, щоб українці дотримувались карантинних обмежень і заходів безпеки, розроблених МОЗ для протидії поширенню Covid-19.

“Дуже важливо, щоб ми дотримувались правил нової реальності. Ьез цього зупинити розповсюження короанвірусної хвороби просто неможливо”, – наголосив міністр охорони здоров’я України.