Глава МОЗ назвав регіони-лідери України за кількістю нових випадків Covid-19 (Відео)

Найбільше зростання кількості нових хворих на коронавірус в Україні медики вже понад місяць фіксують у Львівській області, яка є лідером у нашій країні за кількістю лабораторно підтверджених випадків Covid-19 з початку пандемії.

Як повідомив сьогодні на щоденному брифінгу міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, найбільшу кількість нових випадків коронавірусу за останню добу лабораторно було підтверджено знову на Львівщині.

“За останню добу найбільшу кількість нових випадків захворювання зареєстрвано у Львівській області – 197”, – сказав глава МОЗ.

Крім Львівщини, додав міністр, серед лідерів в Україні за добовим приростом нових випадків коронавірусу також Харківщина, де 5 серпня підтвердили 142 нових випадки Covid-19, а також Прикарпаття – 127 нових випадків коронавірусу за останню добу. 100 нових випадків Covid-19 виявили минулої доби і на Одещині.

“Ми продовжуємо встановлювати антирекорди щодо кількості захворюваних… Ви бачите, яка ситуація відбувається в Харківській області, яка додалась уже декілька днів поспіль у лідери щодо кількості захворюваних. Сьогодні -Одеська область”, – сказав глава МОЗ і закликав українців суворо дотримуватись карантинних вимог.

Читайте також: “Це новий антирекорд України”, – Степанов про показник Covid-19 за останню добу (Відео)

Як повідомляла раніше сьогодні ІА “7 Днів-Україна”, за словами міністра охорони здоров’я України, за останню добу в Україні був зареєстрований найвищий добовий приріст нових хворих на Covid-19 – 5 серпня в нашій країні лабораторно підтвердили 1 318 нових випадків коронавірусу.

Читайте також: МОЗ назвало області, у яких 7 серпня можуть повернути жорсткий карантин (Відео)