Глава МОЗ назвав дату старту жорсткого карантину в Україні: “До кінця грудня точно витримаємо” (Відео)

“До кінця грудня точно витримаємо”, – так охарактеризував запас міцності системи охорони здоров’я України у боротьбі з Covid-19 глава МОЗ.

Як заявив сьогодні міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, найбільш напруженою ситуація в лікарнях України стане під час піку захворювань на грип і ГРВІ в кінці січня-на початку лютого, коли до госпіталізованих хворих із Covid-19 додадуться хворі з іншими респіраторними вірусними захворюваннями, що також потребуватимуть госпіталізації. Тому до того часу жорстким локдауном МОЗ хоче зменшити хвилю заражень Covid-19 в Україні, а відтак і кількість важких хворих з коронавірусом, які потребуватимуть госпіталізації.

“Будемо пропонувати плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями починаючи з перших чисел січня. Вважаємо, що тривалість такого карантину для досягнення максимального ефекту має бути три тижні”, – назвав глава МОЗ дату запровадження локдауну в Україні через Covid-19.

Читайте також: “Трупи будуть на підлозі”, – професор назвав показник Covid-19, якого медицина України не витримає (Відео)

Більше подробиць – у прямій мові міністра у відео МОЗ України.