“Глава ДНР” поставив Україні умову про розведення сил на Донбасі – у штабі ООС відповіли на погрози (Відео)

Розседення сил біля Петрівського. Фото - Фейсбук штабу ООС
Розседення сил біля Петрівського. Фото – Фейсбук штабу ООС

Розведення сил на виконання Мінських угод на третій ділянці фронту на Донбасі ознаменувалось погрозами ватажка бойовиків “ДНР”. У штабі ООС ворога застерегли: якщо бойовики зірвуть розведення, бійці ЗСУ повернуться на свої позиції практично миттєво.

Напередодні розведення сил на ділянці Богданівка – Петрівське так званий “глава ДНР” Денис Пушилін взявся ставити умови Україні. Заявив, що якщо у демілітаризовану зону після розведення військ біля Петрівського зайде українська поліція, самопроголошена “ДНР” направить туди й своїх бойовиків.

Заступник командувача ООС Богдан Бондар відповів на такі погрози бойовиків прямо: якщо російські окупанти будуть зривати розведення військ, українські військові за 15 хвилин повернутсья на свої позиції до розведення і наказу про це вищого командування ЗСУ не треба буде.

“Командир батальйону, командир роти, навіть сержант, старший на позиції, може приймати рішення”, – заявив генерал ЗСУ Бондар.

Читайте також: Із третьої спроби вдалося: розведення військ біля Петрівського міг зірвати несподіваний фактор (Відео)

Зі своїх позицій біля Петрівського у рамках виконання Мінських домовленостей українські військові вийшли разом з бронетехнікою. Бойовики ж пішли на розведення сил пішки, тому де російські окупанти залишили під Петрівським свою військову техніку, – поки невідомо.

Читайте також: Бойовики ведуть обстріли поряд з місцем розведення сил під Петрівським і звели нові позиції в «сірій» зоні — бійці ЗСУ (Відео)

Тим часом бойовики продовжують обстрілювати позиції ЗСУ зовсім поруч з ділянкою розведення військ біля Петрівського.

Більше подробиць – у сюжеті ТСН.