“Глава ДНР” підписав резонансне “розпорядження” (Документ)

ф1Окупанти, які зруйнували не одну галузь економіки захопленої частини українського Донбасу, продовжують знущатись над тамтешніми мешканцями, зокрема, над шахтарями.

Накопичуючи борги із зарплатні на тих шахтах, які ще працюють, бойовики з метою пропаганди вирішили зробити вигляд, що турбуються про гірників.

Так званий “глава ДНР” підписав “розпорядження”, відповідно до якого з 1 липня мають зрости коефіцієнти підвищення ставок оплати праці гірників, однак підвищення сміховинне – “аж” шість сотих.

Відповідний документ за підписом Олександра Захарченка, що вступив у дію, опублікований на “офіційному” сайті самопроголошеної “ДНР”. Це розпорядження передбачає ще одне підвищення з 1 жовтня коефіцієнта “аж” на одну десяту.

Читайте також: На окупованому Донбасі новий голодний бунт — бойовики рік не виплачують зарплату

Зважаючи, що борги із заробітної плати шахтарям на окупованому Донбасі бойовики не виплачують місяцями, для гірників розмір “коефіцієнта підвищення” не має ніякого значення – грошей від окупантів все одно не буде.

Читайте також:Придушувати повстання на окупованому Донбасі терміново прибув спецпідрозділ із Росії

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», гірники на окупованому Донбасі упродовж останніх трьох років не раз влаштовували “голодні” бунти, вимагаючи виплати заборгованої зарплати. Після того, які гірники відмовлялись виходити з шахт на поверхню, окупаційна влада знаходила гроші, щоб виплатити мізерну частину заборгованої зарплати. Потім усе повторювалось знову і знову. Так триває і досі.

Читайте також: Мешканці окупованого Донбасу передбачають різке зростання цін через нову пенсійну ідею «глави ДНР»

ф1