Розслідування назвало причину авіакатастрофи, в якій загинув екс-міністр Тарас Кутовий (Схема)

Тарас Кутовий
Тарас Кутовий

Колишній міністр аграрної політики і продовольства України Тарас Кутовий, який розбився за штурвалом вертольота на Полтавщині 21 жовтня 2019 року, загинув, прагнучи вирівняти вертоліт, що зачепив гілки дерев в умовах густого туману.

Про це йдеться в звіті Національного бюро з розслідування авіаційних подій, яке завершило розслідування катастрофи гвинтокрила Кутового.

Читайте також: Все, що відомо про загибель екс-міністра в катастрофі вертольота: спершу був вибух, а далі — вогонь (Відео)

Як ідеться в звіті, Тарас Кутовий був у гелікоптері сам і як пілот був ознайомлений із погодними умовами на маршруті від Києва до Полтавщини. Кутовий знав, що в районі Лубен – густий туман.

Читайте також: Загинути міг не тільки Кутовий: на околиці села розбився вертоліт, у якому було 4 місця (Відео)

Як встановили експерти, гелікоптер Кутового впав цілим і розвалився на уламки та загорівся від удару об землю.

ф2

Читайте також: Загибель Кутового в авіакатастрофі: з’явились свідки зі своєю версією трагедії (Відео)

Найвірогіднішою причиною авіакатастрофи фахівці Нацбюро з розслідування авіаподій вважають те, що в умовах густого туману Кутовий знизив політ до невеликої висоти. Експерти вважають, що гелікоптер потрапив у туман з видимістю менше 300 метрів і з низькою висотою нижньої межі хмар, що ймовірно, змусило пілота знижуватися з великою вертикальною швидкістю, щоб не втратити візуальний контакт з наземними орієнтирами та з метою підбору майданчика для посадки гелікоптера.

Читайте також: Київ попрощався з Тарасом Кутовим: «Політ трагічно для всіх нас закінчився» (Відео)

За таких умов, вважають експерти, гвинтокрил зачепив гілки дерев.

Щоб вирівняти вертоліт в повітрі, Кутовому не вистачило висоти і гвинтокрил упав та розбився об землю.

"Найбільш вірогідною причиною катастрофи вертольота R44 II UR-KTB стала втрата пілотом контролю над вертольотом при виконанні маневру зниження після потрапляння в туман. При прийнятті рішення щодо виконання вильоту пілот не досить ретельно проаналізував зональні прогнози для польотів на низьких рівнях", - сказано в звіті Національного бюро з розслідування авіаційних подій.

ф1