“Гірше, ніж у Зімбабве”, – Аброськін попередив “блокувальників” щодо носіння зброї

241821

Начальник Нацполіції у Донецькій області В’ячеслав Аброськін закликав учасників торгової блокади дотримуватися правил поводження зі зброєю, інакше, за його словами, ситуація в регіоні стане гіршою, ніж у Зімбабве, про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

“У так званих “блокувальників” склалося хибне враження, що на Донеччині на війну все можна списати, а значить, їм можна з нарізною зброєю ходити по готелях, магазинах, та й просто серед дорослих і дітей на вулицях, демонстративно направляти на людей та погрожувати можливим використанням.. Тут АТО, а не мирне життя. Схаменіться!” – зазначив він.

Читайте також: Глава НБУ пояснила, як блокада Донбасу вдарить по фінансовій ситуації в Україні

Він наголосив, що до області бажано не ввозити мисливську зброю, бо в ній немає необхідності. “Цього року, як і в останні три роки, заборонено полювання в мисливський сезон згідно з розпорядженням голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації від 17.10.2016 № 912 “Про заборону здійснення полювання у мисливський сезон 2016/2017 років”, – уточнив він.

"Дозволи ж на зберігання видаються для добропорядних громадян країни - людей, які поважають закони, людей, які з повагою ставляться до оточення, передусім які усвідомлюють, що зброя - це відповідальність. Є закон і правила поводження зі зброєю, яких ми всі маємо дотримуватись. Інакше ми перетворимось на тубільців та будемо жити гірше, ніж у Зімбабве", - підкреслив він.