«Гібридна війна» проти України може призвести до розпаду Росії – Гіркін

images«Гібридна війна» проти України може призвести як до перемоги, так і до поразки. У разі поразки Росія може повторити долю Російської імперії 100 річної давності – розвалу. Про це у соціальні мережі повідомив терорист Ігор Гіркін.

Війну можна вести як завгодно. Головне – чітко визначити мету, а також правильно оцінити сили і засоби, необхідні для її досягнення. А також сили і засоби супротивника. У будь-якому випадку, Київ «звільнити» ВСН в даний час не зможуть,  – пише у своїх зведення  екс-міністр  оборони «ДНР» Ігор Гіркін.

«Залишається два варіанти: поглиблення внутрішньої смути на Україну + створення уряду у вигнанні і визвольної армії народів України; або пряме вторгнення. Але пряме вторгнення, яке легко могло статися рік тому (до того, як Петра Олексійовича визнали “шановним партнером”), зараз неможливе – Москва сама  себе відшмагала і загнала в дуже вузький коридор рішень. Так що залишається “варіант 1″. Але судячи за деякими ознаками, у нас будуть “тягнути кота за хвіст” ще довго, свідомо чи несвідомо “підігруючи” Заходу, який зробив ставку на затягування конфлікту і подальший економічний колапс в Росії. Надії на повторення подій 100-річної давності (створення втоми населення від війни в умовах падіння економіки + змову у вищих ешелонах влади і елітах) – проглядається “неозброєним оком”. “Гібридну війну” можна вести “на перемогу” і “на поразку”, а можна – “аби як – авось само розсмокчеться”. Зараз її приблизно так і ведуть”, – запевнив Гіркін.