Гірка звістка: тіло одного загиблого земляка ідентифікували, іншого – досі знайти не можуть

свічкаТіло загиблого під Зеленопіллям Миколи Руснака планують доставити на Тернопільщину завтра, 31 липня.

Нагадаємо, ще 11 липня він у складі 24-ї окремої механізованої бригади потрапив під обстріл «Градами» з боку російського кордону. Після проведення експертиз його тіло тільки тепер ідентифікували, кажуть активісти, які підтримують вояків у зоні АТО.

Читайте також. Скорбота: у зоні АТО загинув тернополянин – Володимир Гарматій

– Тернополе! Завтра зустрічаємо Миколу із Гусятина. Ще не знаємо, чим привезуть, – пише Лілія Мусіхіна у «Фейсбук».

Микола Руснак родом із села Верхівці Гусятинського району. Він – батько двох дітей. Молодшому – 9 місяців. У вересні цього року загиблому мало б виповнитися 39 років.

Ані активісти, ані представники Тернопільського обласного військкомату точної інформації про прибуття на батьківщину тіла загиблого ще не мають. Додамо, що громадські активісти планують вшанувати пам’ять земляка. Кажуть, як тільки знатимуть щось, повідомлять усім, адже героя на його рідній земля треба зустріти належно.

Читайте також. На сході загинув ще один житель Тернопілля – Орест Квач (Відео)

До речі, у зоні АТО досі не знайшли тіло Володимира Гарматія з села Чернелів-Руський Тернопільського району. Повідомлення про його загибель земляка розповсюдили ще ввечері 26 липня. Юнак не виходить на зв'язок, але його рідні та друзі сподіваються, що погана звістка є помилкою. Просять усіх, кому хоч щось відомо про Володимира Гарматія, телефонувати за номерами: 050-377-30-05 (Юрій), 096-663-81-43 (Юлія).