“Хімічна атака” на Донбасі: бойовики конкретизували свою заяву про “екологічну катастрофу” (Відео)

Заяву російських окупантів про "екологічну катастрофу" сепаратистські ЗМІ проілюстрували архівним фото Авдіївського коксохімічного заводу
Заяву російських окупантів про “екологічну катастрофу” сепаратистські ЗМІ проілюстрували архівним фото Авдіївського коксохімічного заводу

Російські окупанти Донбасу за вказівкою РФ продовжують залякувати мешканців Донбасу. Цього разу бойовики вирішили залякати й мешканців підконтрольної Україні частини Донбасу. Залякують “екологічною катастрофою” на хімічних підприємствах.

Так зване “МГБ ДНР” через сепаратистські ЗМІ поширило заяву, в якій конкретизувало заяву так званого “глави ДНР” про “хімічну атаку” на Донбасі, яку Денис Пушилін зробив ввечері 18 грудня.

Тоді Пушилін заявив, що "хімічна атака" нібито можлива як через техногенні диверсії на підприємствах, так і через застосування хімічної зброї. Тепер російські окупанти у своїх вигадках зупинились на першій версії.

Читайте також:«Глава ДНР» у паніці зробив термінову заяву про «хімічну атаку»

Бойовики назвали перелік підприємств, на яких, за їх фантазіями, начебто може відбутись "екологічна диверсія". У приготуванні таких "диверсій" бойовики, за своєю фейковою традицією, звинувачують українську сторону.

У перелік підприємств бойовики включили найбільші підприємства хімічної і металургійної промисловості, що розташовані як на окупованому Донбасі, так і на підконтрольній Україні частині Донбасу і не тільки.

Очевидно, що все заявлене бойовиками в їх черговій "лякалці" - абсолютний фейк, бо українська сторона ніяк не може готувати диверсію проти своїх громадян на Донбасі.

Читайте також: «Сценарій в Кремлі підготували», — Тимчук попередив про новий кривавий задум РФ щодо України

Однак, як раніше застерігав координатор "Інформаційног оспротиву" Дмитро Тимчук, подібні заяви за вказівкою Кремля можуть свідчити, що російські окупанти самі готують диверсії з метою дискредитації України, щоб потім - після вчинених бойовиками терактів - звинуватити українську сторону. Так, нагадував нардеп Тимчук, Росія поводила себе в Сирії перед застосуванням силами Асада хімічної зброї.

Обережно - у відео сепаратситів залякування і брехня в дусі російської пропаганди.