Гільйотина проти ангіни — дієвий, але безглуздий шлях лікування хвороби

Виглядає на те, що Уряд вирішив піти «перевіреним шляхом» боротьби з підвищенням цін на пальне (шляхом державного регулювання цін на пальне. – Ред.)

Насправді, варто було б почати з елементарних кроків лікування проблеми.

Наприклад, маючи всі необхідні юридичні інструменти, затверджені ВРУ попереднього скликання, нарешті змінити все керівництво Укрнафти, яке залишається цілком і повністю підконтрольним Коломойському.

Саме це керівництво не забезпечує ефективне управління нашими з вами активами, в тому числі й найбільшими нафто-газовими родовищами.

Хочу нагадати, що ПАТ «Укрнафта» володіє однією з найбільших в Україні мереж заправних станцій, присутньою у більшості регіонів країни.

Державі належить 50% + 1 акція в компанії. Прозоре управління компанією в інтересах громадян може позитивно вплинути на весь ринок України.

Але, на привеликий жаль, сьогодні, як і в попередні роки, влада залишається неспроможною зламати «кощеєву голку» Коломойського.

І замість прийняття та втілення дієвих рішень, іде шляхом імітаціі бурхливої діяльності боротьби з підвищенням цін на пальне.

Вікторія Войціцька, народна депутатка України VIII скликання.