Гігантська діра посередині: з’явились кадри аварії на підприємстві окупованого Донбасу (Фото)

ф231 січня на окупованмоу Донбасі сталась чергова велика аварія на підприємстві, яке бойовики “віджали” при окупації Донбасу.

Окупаційна влада “ДНР” в особі так званого” МЧС ДНР” аварію визнала, повідомивши сьогодні вранці, що в машиноскладальнмоу цеху №11 заводу “Донецькгірмаш” завалилась тисяча квадратних метрів покрівлі. Ніхто з працівників підприєства, стверджують окупанти не постраждав.

Читайте також: На окупованому Донбасі новий великий обвал на підприємстві

У мережі з’явились фото наслідків аварії.

Як видно на знімках, у покрівлі цеху утворилась гігантська діра посередині, дах впав прямо на устаткування.

Читайте також: Стали відомі масштаби обвалу заводу на окупованому Донбасі

У коментарях до фото користувачі зауважують, що після обвалу цей, найпевніше закриють, бо якщо окупанти не спромоглися почистити сніг із даху, то відновлювати покрівлю і поготів не будуть.

“Саме цікаве те, що лагодити геть нікому буде… Не залишилось ні фахівців зі збирання м/конструкцій, ні – технічних засобів”, – написав користувач Шоста когорта цезаря.

Це далеко не перша така аварія у січня цього року. Бездіяльність бойовиків, які не прибирають сніг із покрівель, вже призвела цього року до кількох смертей і травмувань місцевих мешканців.

Читайте також: На окупованому Донбасі сталась грандіозна аварія, про яку бойовики заборонили говорити (Фото)

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 5 січня  під вагою снігу обвалилось 3 тисячі квадратних метрів покрівлі Макіївського меткомбінату, коли в цеху прокатного стану №390 працювали люди. Лише дивом ніхто з них не постраждав.

Читайте також: Так виглядає «рускій мір»: на окупованому Донбасі колосальна НП, яку приховали бойовики (Фото)

Така ж надзвичайна подія сталась і на Алчевському меткомбінаті. Там 7 січня завалилось близько 900 квадратних метрів даху виробничих приміщень, які бойовики занедбали. Тоді в цеху дивом вцілів сторож.

Через неприбраний сніг 21 січня на Дебальцевському заводі металургійного машинобудування (ДЗММ) завалилось півтори тисячі квадратних метрів даху. Внаслідок цього загинула працівниця.

Читайте також: Є жертва: на окупованому Донбасі грандіозна аварія на заводі

1,5 тисячі квадратних метрів покрівлі цеху Горлівського машинобудівного заводу завалились вранці 28 січня. Дах завалив і стіни цеху. Під завалами знайшли тіло 63-річного слюсаря.

Читайте також: Грандіозні руйнування: окупаційна влада «ДНР» показала наслідки смертельного обвалу на заводі (Фото)

Обвали покрівель на окупованому Донбасі через неприбраний окупантами сніг тривають.

ф1ф3ф2