“Гідне” місце: “Гіві” поховають за межами цвинтаря між туалетом і могилою “Мотороли” (Фото)

Гіві курить сумно“Гіві”, як і “Моторолі”, на кладовищі серед пристойних померлих – не місце. Одіозного терориста Михайла Толстих поховають сьогодні на так званій майбутній “алеї героїв ДНР”, що знаходиться за межами цвинтаря Донецька.

Єдиний, хто похований навпроти цвинтаря – це бойовик “Моторола”, вбитий також своїми восени 2016 року.

Місцеві мешканці окупованого Донецька сміються з такої “алеї героїв”, бо поза межами цвинтарів здавна ховали тільки тих, хто негідний лежати на кладовищі – убивць та самовбивць.

Читайте також: Для бойовика «Гіві» вже зарезервували місце на цвинтарі (Фото)

Про те, що вбитого 8 лютого Михайла Толстих (“Гіві”) поховають саме поруч з  його другом і терористом Арсенієм Павловим (“Моторолою”), заявили напередоні в банді “Сомалі”, якою командував “Гіві”.

Читайте також: Після вибуху, що виніс вікна на п’ятому поверсі, була пожежа — як підірвали «Гіві» (Фото)

Як повідомляють сепаратистські видання з посиланням на окупаційну владу “ДНР”, перед тим, як занести останки “Гіві” на кладовище, їх понесуть у театр – там буде таке ж, як з “Моторолою” громадське прощання.

ф2

Читайте також: «Прокуратура ДНР» заявила, що вже знає убивць «Гіві». Сепаратисти вважають, що це справа рук своїх і бояться зачисток (Відео)

Через похорон і прощання з "Гіві" на мешканців окупованого Донецька сьогодні чекає чимало транспортних проблем - окупаційна влада до обіду 10 лютого перекриває автошляхи і під'їзди навколо оперного театру Донецька і по шляху слідування лафета з гробом бойовика "Гіві" до кладовища "Донецьке море" в Ленінському районі окупованого міста. Ходити не буде за звичним маршрутом навіть громадський транспорт.

Читайте також: Тіло «Гіві» на ношах — опубліковані кадри з випаленого вибухом кабінету бойовика (Відео)

ф3

Читайте також: «На жаль, загинув», — український політикум і силовики прокоментували ліквідацію «Гіві» (Відео)

Лише після того, як штатні плакальниці і зігнані під страхом звільнення бюджетники та бандити з "Сомалі" попрощаються з Михайлом Толстих, його останки з театру повезуть на цвинтар, точніше на місце поряд з цвинтарем - через дорогу від нього.

 

Читайте також: Захарченку тепер є за що переживати: бойовик, який взяв відповідальність за вбивство «Гіві», назвав наступну жертву

Як добре знають місцеві, через дорогу від цвинтаря знаходиться туалет, незаконне кладовище тварин, де несанкціоновано місцеві закопують своїх померлих домашніх улюбленців, і могила "Мотороли".

 

ф1У такому гідному його життя і смерті оточенні й лежатиме терорист Михайло Толстих, на руках якого море крові як українських військових, так і ні в чому не винних мешканців Донбасу.

Те, що лежатиме "Гіві", як і його друг Арсеній Павлов, поза межами цвинтаря, добре видно на фото з могили терориста "Мотороли", похованого тут після вбивства 16 жовтня 2016 року (Фото могили "Мотороли" спеціально подаємо багато, аби було добре видно, що це самя ця моглила і де вона розташована).

Які "герої" в терористів, така в них і алея "слави" - в лісосмузі біля туалету...

м2м3м4м5м6м7