Гібридна війна між Україною та Росією триватиме 3 роки – нардеп

1Народний депутат від партії “УДАР” Сергій Каплін вважає, що гібридна війна між Україною та Росією триватиме ще не один місяць. А конфлікт на Сході може розтягнутися до 3 років. За цей час Кремль намагатиметься замістити проукраїнські політичні еліти та економічно знищити Україну. Про це повідомили у прес-службі нардепа.

“Гібридна війна між Україною та Росією надовго. Я не вірю в казки про те, що навіть за рахунок АТО чи введення військового стану, проблему можна вирішити за кілька місяців. І це навіть, якщо АТО набере нового змісту та якості. Мій прогноз — це проблема, як мінімум на 3 роки”, — заявив Сергій Каплін.

Народний депутат також зазначив, що Кремль вживає усіх важелів, щоб замістити проукраїнські політичні еліти, а на їхнє місце поставити своїх маріонеток.

“Планується заміщення політичних еліт, які зараз підтримуються більшістю українців, на політиків, які будуть спонсоруватися Кремлем. Мені відомо, що у Верховній Раді протягом найближчих тижнів буде сформовано депутатську групу, яку куруватиме головний політтехнолог Путіна — Сурко. Носитиме група назву на кшталт „За мир, розвиток і реформи“ і складатиметься з депутатів фракції Партії регіонів. Після того, як я знищу фракцію комуністів, вони так само розчиняться в цій політичній групі”, — повідомив Сергій Каплін.

Окрім цього ударівець говорить намагання економічно знищити Україну.

“Події, які відбуваються в Слов’янську на пряму пов’язані з блокуванням видобутку газу на цій території. Також під загрозою аграрний сектор. Ймовірне блокування портів в Одесі знищить зернову галузь. Без українських портів жоден колосок немає економіки. А дестабілізація ситуації в країні призводить до того, що неможливо залучити інвестиції”, — підсумував Сергій Каплін.