Херсонщина готова приймати біженців з окупованого Криму

images Херсонська область готова у разі необхідності приймати евакуйоване населення з АР Крим. Про це повідомили у прес-службі Херсонської ОДА.

Головою обласної державної адміністрації Юрієм Одарченком 11 березня 2014 року було проведено оперативну нараду, на якій розглянули питання стану готовності санаторно-курортних закладів Генічеського та Скадовського районів у разі необхідності прийняти переселенців із АР Крим.

У ході наради також було розглянуто стан готовності медичних закладів області надавати відповідні послуги для мешканців, прилеглих до зони ризику районів та біженців АР Крим та стан готовності автотранспортних підприємств для перевезення переселенців із АР Крим.

Начальник управління з питань цивільного захисту обласної державної адміністрації Олексій Сулімов вказав на те, що з метою організації у разі необхідності прийому евакуйованого з АР Крим населення в області вжито ряд заходів.

Так, вже визначено санаторно-курортні заклади Скадовського та Генічеського районів для розміщення евакуйованого населення загальною кількістю 3635 койко-місць.

Крім того, визначено 4 автотранспортних підприємства, здатних надати 120 пасажирських автобусів для перевезення евакуйованого населення. А кожний райцентр області у разі потреби здатний поставити по 10 автобусів.

Медична служба, у свою чергу, готова до розгортання додаткових ліжок у медичних закладах та пансіонатах, наближених до шляхів евакуації районах області загальною кількістю 449 койко-місць.

В свою чергу, силові структури, митниця, санітарно-епідеміологічна та медична служби області готові забезпечити належні пропускний та карантинний режими.

Також територіальне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій готове надати 50 армійських палаток для організації роботи збірних евакуаційних пунктів та для тимчасового розміщення в них евакуйованого населення.

З метою забезпечення своєчасного оповіщення органів управління, сил цивільного захисту та населення 05 березня 2014 року проведена оперативна перевірка стану готовності до застосування за призначенням пунктів управління та регіональної системи централізованого оповіщення.

Так, за результатами цієї роботи встановлено, що пункти управління та регіональна система централізованого оповіщення готові до використання за призначенням.