“Герої спортивного року Тернопільщини-2014” – уперше ввели номінацію «Спортивні герої» (Фото)

нагородиНомінантів програми «Герої спортивного року Тернопільщини-2014» відзначили днями у Тернопільському національному економічному університеті.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять спортсменів, які загинули в зоні проведення АТО. Це – вихованці клубу “Характерник” майстер спорту України, володар Кубку України з фрі-файту Роман Ільяшенко та кандидат у майстри спорту України Орест Квач. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. Чемпіонат Тернопілля з футзалу: перемогли вихованці тренерів Яблонського і Старовського

– Уже доброю традицією на Тернопільщині стало щорічне відзначення команд, спортсменів та їхніх тренерів, які показали кращі результати на змаганнях, кубках і турнірах різних рівнів, – наголосив виконувач обов’язків заступника голови ОДА Іван Бабійчук. – Тішить, що кожного року наші спортсмени вдосконалюються та підкорюють нові вершини. Сьогодні я дякую всім, хто долучився до перемог у 2014 році. Дякую кожному з вас за бажання працювати над собою, досягати нових вершин і перемагати. Перш за все, дякую олімпійській чемпіонці, нашій землячці Олені Підгрушній, яка у минулому році показала приклад, як тернополяни повинні боротися за перемогу. Зараз, у час, коли триває мобілізація, я думаю цей приклад буде дуже доречний.

Чиновник зазначив, що найголовніше – бажання працювати та вдосконалюватися.

- У нас багато ідей та планів, - додав він. – Я переконаний, що спільними зусиллями нам вдасться їх реалізувати. Я переконаний у 2015 році кожен із нас зробить все, щоб перемог було значно більше своєю самовіддачею, працею, професіоналізмом.

Читайте також. Тернопілля: важкоатлетка Софія Зенченко матиме стипендію від НОК

Відтак Іван Бабійчук вручив грамоти та кубки кращим спортсменам. Нагороди отримали у номінаціях «Найкращий спортсмен року», «Олімпійська надія Тернопільщини», «Найкраща спортивна команда року», «Спортивна сенсація року» , «Найкращий тренер року», «Сильні духом», «Разом з олімпійцями»,. «Найкращий спортивний організатор», «Прагнемо до Олімпізму», «Спортивна журналістика», «Найкращий спортивний організатор»,  «Волонтер року» та інші.

Також у цьому році департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту запровадив номінацію «Спортивні герої». Домінантами стали:
- Роман ІЛЬЯШЕНКО (посмертно)  - майстер спорту України з фрі-файту, срібний призер чемпіонату України  2013 року, володар Кубку України 2014 року;
- Орест КВАЧ (посмертно) - кандидат в майстри спорту України з фрі-файту, срібний призер чемпіонату України 2012 року, неодноразовий переможець Всеукраїнського турніру з фрі-файту “Йду на Ви”;
- Микола ГРИНЧУК - майстер спорту України з фрі-файту, чемпіон України з фрі-файту (2013 р.), володар Кубку України;
- Валерій ЧОБОТАРЬ -   голова правління Тернопільського обласного осередку фрі-файту;
- Олександр ПОЧИНОК -  майстер спорту України з біатлону, ІІІ місце-чемпіонат Європи серед юніорів (2000 р.).

Софія Левицька