“Ми повернули Кубок до Рима”, – герой збірної Італії назвав головну причину перемоги у Євро-2020 (Відео)

Леонардо Бонуччі з трофеями, здобутими на Євро-2020. Фото – Getty Images

Вірити в себе і впевнено йти до мети, виконуючи настанови тренера.

Таку головну запоруку перемоги збірної Італії у Чемпіонаті Європи з футболу назвав на післяматчевій прес-конференції захисник Леонардо Бонуччі.

“Ми були повністю сфокувовані на своїй меті і врешті дійшли до неї”, – сказав Бонуччі.

Він наголосив, що над перемогою у Чемпіонаті Європи збірна Італія не переставала працювати з 2012 року, коли до перемоги їй не вистачило одного кроку.

"Те, що сталося, показує силу тих, хто справді хоче чогось досягти... Весь пройдений шлях демонструє, що означає бути дисциплінованим професіоналом. Тренер дав нам віру в те, що ми можемо досягти чогось особливого... Ця перемога залишиться з нами назавжди. Ми повернули Кубок до Рима", - сказав про перемогу своєї збірної у Євро-2020 Леонардо Бонуччі.

Читайте також: Як з Україною і Данією не вийшло: збірна Англії у фіналі Євро-2020 не змогла переграти Італію (Відео)

Сам Бонуччі став героєм фінального матчу зі збірною Англії, бо зробив великий вклад у перемогу збірної Італії у фіналі Євро-2020. Саме захисник Бонуччі на 67-ій хвилині зрівняв рахунок, не давши збірній Англії виграти Євро-2020 в основний час. Цей гол став рекордним, бо Бонуччі - найстарший голеадор фіналів Чемпіонатів Європи.

Читайте також: Євро-2020: тренер збірної Англії сказав, хто винен у фінальному програші команди (Відео)

У післяматчевих же пенальті Леонардо Бонуччі був серед тих італійських футболістів, хто забив переможні 11-метрові у ворота збірної Англії і забезпечив перемогу збірній Італії у ЧЄ.

Читайте також: “Ми заслужили”, – Манчіні назвав момент найбільшого розчарування у переможному для Італії фіналі Євро-2020 (Відео)

Більше про фінал Євро-2020 - у прямій мові Леонардо Бонуччі на післяматчевій прес-конференції у відео Sport.ua