Геріатричний будинок, який зводять на Тернопільщині, має такий добрий вигляд, що це породило чутки (Фото)

Будівля виглядає так добре, що селяни не вірять, що в ній можуть доживати віку прості люди, а не родичі якихось владоможців чи багатих людей.

Такі чутки категорично спростував голова Тернопільської ОДА.

«З огляду на те, що на території села ведеться масштабне будівництво – почали ширитися чутки, що цей центр начебто буде призначений для комфортного перебування матерів міністрів. Категорично заперечую таку інформацію – вона не відповідає дійсності. Геріатричний будинок у Великих Дедеркалах призначений для пересічних громадян. Важливо, що в окрузі з’явилися територіальні громади – тож і вони зможуть додатково контролювати, щоб розміщення осіб відбувалося чесно і прозоро – саме тих, хто цього потребує», – цитує Степана Барну прес-служба Тернопільської ОДА.

ф1

Зводять цей будинок для літніх людей, у Великих Дедеркалах Шумського району на території, де колись був виправний заклад для алкозалежних.

Будівля вже на стадії завершення.

23 січня Степан Барна особисто оглянув хід будівельних робіт у стаціонарному геріатричному відділені Шумського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

ф2

 

Очікується, що підопічних установа зможе приймати вже цього року. Розрахована вона більш як на 30 осіб, котрі потребують державної опіки.  Зараз на даному об’єкті закінчують оздоблювальні роботи в основному корпусі. Проведені роботи з монтажу паливної, ліфта, очисних споруд, залишається також закінчити благоустрій території. Загальна кошторисна вартість проекту – 3,6 млн грн, з них понад 3 млн грн – Фонд регіонального розвитку, 533 тис грн – місцевий бюджет.

За словами Голови ОДА, Великодедеркальський геріатричний будинок буде максимально наближений до європейських норм перебування осіб даної соціальної категорії.

Подібного аналогу немає у Північній частині Тернопільської області. Тому уже протягом двох років ми здійснюємо реконструкцію старих будівель під цей проект. Важливим є те, що користувачами послуг будуть дві громади – Великодедеркальська та Шумська. Вірю в те, що разом ми зробимо цей об’єкт ефективним та потрібним для людей», – зазначив Степан Барна.

Усі фото -Тернопільська ОДА
Усі фото -Тернопільська ОДА