Геращенко рекомендує харків’янам не йти на “комуністичний шабаш”

imagesМВС України не рекомендує харків’янам збиратися сьогодні на вулиці Сумській, де планувалося проведення «Маршу миру» проти військових дій на Донбасі. Проведення заходу заборонене рішенням суду.  Про це на своїй сторінці у «Фейсбуці» повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

«Сьогоднішній масовий захід в Харкові, так званий «Марш миру» проти військових дій на Донбасі, заборонений рішенням суду, в цілях не допущення масових заворушень і небезпекою для громадян.

Я не рекомендую жителям Харкова, які піддалися раніше на провокаційні заклики, приходити сьогодні на вулицю Сумську з проросійською або сепаратисткою символікою.

Ви ризикуєте провести час в КПЗ до з'ясування особи. А якщо хтось намагатиметься порушити громадський порядок, може там залишитися і на довше.

У разі, якщо у кого то з провокаторів буде помічено зброя і намір її застосувати, то спецпідрозділи міліції та СБУ застосують зброю в рамках дозволених Законом для знешкодження правопорушників», - попередив Геращенко.

«Міліція в Харкові діятиме жорстко, але в рамках закону. Для цього у неї є всі повноваження передбачені Законом. Подій, аналогічних подіям 2 травня в Одесі, в Харкові не буде!» - наголосив радник глави МВС.

Нагадаємо, Харківська міськрада заборонила активістам КПУ проводити в суботу "Марш миру: ми проти війни!" через небезпеку провокацій.