Геращенко підтвердив, що є свідком у справі Кернеса. Суд перенесли на 7 квітня

Геращенко Антон красуньУ справі міського голови Харкова Геннадія Кернеса достатньо доказів, переконаний нардеп від “Народного фронту” і радник очільника МВС Антон Геращенко.

“Я вважаю, що в цій справі достатньо доказів для того, щоб звинувачувати підозрюваного Геннадія Кернеса в інкримінованих злочинах. Я є свідком по цій справі і свої свідчення дав і дам їх у суді”, – заявив Геращенко в ефірі 112 Україна.

При цьому він переконаний, що слухати справу Кернеса в Харкові не можна – це треба робити деінде, бо Кернес впиватиме на суд.

Сьогодні суд у Харкові на своєму першому засіданні у цій справі переніс слухання на 7 квітня через те, що не з’явились потерпілі.

Нагадаємо, 26 березня Генпрокуратура передала в суд справу міського голови Харкова Геннадія Кернеса і двох його охоронців.

2 березня 2015 року Кернесу повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2, 3 ст. 27, ч. 2 ст. 127 (катування), ч. 2, 3 ст. 27, ч. 1 ст. 129 (погроза вбивством) КК України та оголошено про закінчення досудового розслідування.