“Генштабу ЗСУ чудово вдається приховувати”, – генерал Ходжес пояснив нюанси постачання зброї Україні (Відео)

Бен Ходжес. Фото – nashaplaneta.su

Україні добре вдається приховувати від ворога обсяги і маршрути постачання їй зброї західними союзниками. Близько половини з обіцяного Україна ще не отримала, але заклики про пришвидшення на темпи постачання не впливають.

Про це заявив колишній головнокомандувач армії США в Європі Бен Ходжес в ефірі телеканалу “Еспресо“.

"Близько 40 країн здійснюють постачання важкого озброєння - техніки та амуніції, вони передають Україні своє власне озброєння. Як на мене, намагання пришвидшити поточний процес доставки не буде ефективним. Генштабу ЗСУ чудово вдається приховувати інформацію про свої потужності, про стан озброєнь та боєприпасів. Адже ніхто не хоче, щоб росіяни володіли чіткою інформацією щодо того, чим конкретно володіє Україна в цей момент. Не можу сказати, що той факт, що багато українців продовжують закликати до прискорення постачання озброєння якимось чином цьому допомагає. Уряди багатьох країн активно передають Україні власне обладнання", - сказав Ходжес.

Американський генерал підкреслив, що пришвидшити постачання західного озброєння для ЗСУ може й Україна, створюючи нові логістичні маршрути і навчаючи своїх військових.

"Зосередитися потрібно на тому, щоб в очікуванні нових поставок якнайкраще скористатися з того, що є в наявності. Ймовірно, що понад 50% обіцяного озброєння ще надійшло, адже слід врахувати час на навчання, транспортування і тому подібне. Це свідчить про те, що ситуація для України кожного тижня буде лише покращуватися", - наголосив Бен Ходжес.

Читайте також інтерв’ю: Генерал Ходжес назвав найбільший страх Путіна у війні проти України: “Кремль у стратегічному шокові” (Відео)