Кремль на окупованому Донбасі почав перевірку наявності майна і зброї, що їх Росія відправила бойовикам

Російські окупанти масово розкрадають все, що Росія переправляє бойовикам на окупований Донбас. Тому Кремль дав вказівку провести посилену перевірку наявності майна, яке Росія переправила так званим “арміям” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

Як повідомляє Міністерство оборони України з посиланням на українську військову розвідку, перевірка триває від початку липня.

“Працює комплексна комісія Збройних сил РФ з перевірки стану бойової готовності окупаційних військ. Особлива увага комісії приділяється умовам експлуатації озброєння і військової техніки, а також стану обліку, зберігання та витрат матеріально-технічних засобів, які надходять з РФ”, – йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Російські командири розграбовують так звані армії “ДНР” і “ЛНР”

Як інформувала ІА "7 Днів-Україна", розкрадання в російських окупаційних військах на Донбасі має масовий характер. Так, восени 2020 року, за повідомленням ГУР Міноборони України, факти розкрадання виявила комісія штабу 8-ї армії Південного військового округу РФ. Цю комісію для перевірки на окупований Донбас направляв Генштаб армії Росії. Комісія виявила численні випадки зарахування в склад підрозділів бойовиків "мертвих душ", зарплату яких присвоювали російські командири підрозділів так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".

Читайте також: Російське командування влаштувало “шмон” бойовикам “ДНР” і “ЛНР” через масові розкрадання