Генштаб показав ракету РФ, яку ЗСУ збили під час повітряної тривоги на Тернопільщині 14 червня (Відео)

Зенітний комплекс української ППО. Фото – Getty Images

Під час повітряної тривоги, що тривала на Тернопільщині 14 червня понад годину, Збройні сили України загалом збили на території України 3 крилаті ракети армії РФ, в тому числі у Кременецькому районі Тернопільщини.

Про три крилаті ракети, випущені російськими військами зі сторони Чорного моря, повідомив із посиланням на Командування Повітряних сил повідомив Генштаб ЗСУ і опублікував відео з місця події однієї зі збитих російських ракет.

"14 червня, у проміжку часу з 12.20 по 13.20, Повітряні Сили ЗСУ збили одразу три крилаті ракети (імовірно "Калібр") запущені по території України з акваторії Чорного моря. Одну із ракет вдалось знищити із ПЗРК в районі відповідальності Повітряного командування "Центр", дві - зенітними ракетними комплексами, у зоні відповідальності Повітряного командування "Захід" Повітряних Сил ЗС України", - повідомив в анотації до відео Генштаб ЗСУ.

Читайте також: Вибухи на Тернопільщині: влада пояснила їх походження

Нагадаємо, повітряна тривога 14 червня тривала на Тернопільщині з 12 год 43 хв до 13 год 56 хвилин. У цей час мешканці області і Тернополя почули два глухих вибухи. Влада області і міста відразу повідомила, що працюють сили протиповітряної оборони ЗСУ. За повідомленням голови Тернопільської ОВА, збита ЗСУ у цей час ракета жодної шкоди мешканцям області не завдала. Її уламки впали в полі у Кременецькому районі.