Генсек НАТО: “вибори в ДНР і ЛНР” прямо суперечать мінським угодам

Генсек НАТО ЙЗаплановані сепаратистами на 2 листопада “вибори” у “ДНР” і “ЛНР” підривають зусилля, спрямовані на вирішення конфлікту і прямо суперечать “мінським домовленостям”. Про це йдеться в заяві Генсека НАТО Йенса Столтенберга.

“Заплановані “вибори”, організовані самопроголошеними збройними бунтівними угрупуваннями у частинах Донецької та Луганської областях України в неділю підривають зусилля, спрямовані на вирішення конфлікту. Вони порушують українські закони і прямо суперечать мінським угодам, які спільно підписали серед інших представники двох самопроголошених “республік” і Російською Федерацією”, – йдеться у заяві.

Також Й.Столтенберг зазначив, що заяви російських чиновників, що Росія визнаватиме ці так звані “вибори”, свідчить, що Росія “продовжує свої зусилля щодо дестабілізації ситуації в Україні”.

"Союзники по НАТО в рамках широкого міжнародного співтовариства ясно дали зрозуміти, що вони не будуть визнавати так звані сепаратистські вибори. НАТО повністю підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Я закликаю Росію поважати свої мінські зобов'язання, які могли б допомогти прокласти шлях до мирного вирішення ситуації", - сказано у документі.

УНН