Генпрокурор заявила про закриття частини справ проти Порошенка (Відео)

Ірина Венедіктова. Фото – Офіс Генпрокурора України

“Через відсутність складу злочину”, – із таким формулюванням прокуратура закрила три кримінальні провадження проти п’ятого Президента України Петра Порошенка.

Про це заявила на брифінгу 18 червня Генпрокурор України Ірина Венедіктова.

За її словами, минулого тижня були закриті кримінальні провадження проти Порошенка, відкриті за заявами екс0заступника глави Адміністрації президента Андрія Портнова.

“Минулого тижня три провадження: призначення прем’єр-міністра за відсутності коаліції, втручання в діяльність Окружного адміністративного суду Києва, призначення членів Вищої ради правосуддя – ці три провадження були закриті за відсутністю складу злочину. Ці провадження було внесено до ЄРДР за заявою Андрія Портнова”, – сказала Генпрокурор.

Ірина Венедіктова підтвердила, що є кримнільне провадження проти Порошенка за Томос, почате в 2019 році. На якому етапі слідство, Генпрокурор, зізналась, не знає, оскільки ДБР порушило багато справ, що стосуються Петра Порошенка.

"Що стосується Порошенка, їх там до 20", - зазначила Венедіктова, наголосивши, що про політичне переслідування екс-Президента не йдеться.

Більше подробиць - у прямій мові Венедіктової на брифінгу у відео телеканалу "Україна 24".