Генпрокурор хоче відставки Холодницького з посади свого заступника і керівника САП

ф1Відповідне подання до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Генпрокурор Юрій Луценко вже зробив.

Про це написав к Facebook сам Юрій Луценко.

“У рамках кримінального провадження, яке розслідується спільною групою ГПУ та НАБУ за здобутими в ході слідства фактами, які належно розсекречені, до Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів (КДКП) за підписами Генерального прокурора та директора Національного антикорупційного сьогодні направлені дисциплінарні скарги про вчинення керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким дисциплінарних проступків.

В своєму поданні прошу КДКП розглянути питання зняття Н. Холодницького з посади заступника Генпрокурора – керівника САП”, – йдеться в дописі Генпрокурора України.

Читайте також: «Чужі вуха» знайшли в кабінеті головного антикорупційного прокурора

Раніше ГПУ і НАБУ направили до дисциплінарної комісії прокурорів скарги на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницкого.

Читайте також: Ситник із Брюсселя про прослуховування: фантастичний роман відпочиває

У Генпрокуратурі повідомили, що Назар Холодницький був запрошений сьогодні на 10-ту годину на допит як свідок в Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури, та на допит він не прийшов. Холодницький заявив, що про виклик на допит дізнався від ЗМІ.

Читайте також: «Неугодний прокурор може бути неугодний усім», — Холодницький прокоментував чутки про його відставку