Генпрокуратура викликає Януковича на допит як підозрюваного

Янукович-напуган зліва впівоберта КППісля оголошення підозри відеозв’язком ГПУ викликає Віктора Януковича на допит 5-го і 9-го грудня. Обидві повістки опубліковані на сайті відомства.

Як ідеться в повідомленні, повістки розіслані в за всіма відомими адресами Януковича як в Україні, так і в Росії. Екс-президента України Генпрокуратура викликає в якості підозрюваного в кримінальному провадженні.

Читайте також: Засідання почалося — пряма трансляція допиту Віктора Януковича українським судом (Відео)

"Янукович Віктор Федорович, що проживає за адресою: м. Київ, вул. Оболонська Набережна, 15, корпус 5, квартира 13; Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, вул. І. Франка, 20; м. Ростов-на-Дону, вул. Єременко, 81, корпус В. Прошу Вас з’явитися «05» грудня 2016 року о 10:00 год. в каб. №129 до начальника слідчого відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України Лещенка А.Л. м. Київ, вул. Кловський, узвіз, 36/1,044-200-69-78 до Г оловної військової прокуратури Г енеральної прокуратури України для участі у допиті та виконання інших процесуальних дій у кримінальному провадженні №42016000000001594 як підозрюваного", - написано в одній із повісток.

Читайте також: Генпрокурор України публічно оголосив Януковичу про підозру

Нагадаємо, що оголошення про підозру Віктору Януковичу зробив особисто Генеральний прокурор України.

Читайте також: Свідчення Януковича українському суду і прес-конференція: основні тези (Відео)

Юрій Луценко скористався скайпзв'язком 28 листопада, коли Януковича як свідка допитували у справі розстрілу Майдану.

Учора Луценко оголосив Януковичу підозру в державні зраді.

Читайте також:Генпрокуратура назвала покази Януковича нікчемними і брехливими