Генпрокуратура викликає на допит “Няшу” та Аксьонова

240455ГПУ викликає колишнього “прокурора” анексованого Криму Наталю Поклонську і так званого “голову” окупованого Криму Сергія Аксьонова для вручення нової підозри 27 лютого в Київ, повідомляє “112 Україна“.

“У відповідності з вимогами ст. 133, 135, 278 КПК України викликається на 27 лютого 2017 року з 9:00 до 18:00 до прокурора відділу процесуального керівництва у кримінальних процесах управління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України Кокошка О. В. в кабінет №713 за адресою: вул. Лесі Українки 26-а м. Київ для вручення повідомлення про зміну раніше повідомленої підозри і про нову підозру, а також проведення слідчих дій з вашою участю”, – сказано в повістці.

Читайте також: Путін звільнив «Няшу» з посади «прокурора Криму» — Поклонська тепер «депутат»

Генпрокуратура підкреслює, що у разі неявки без поважних причин на підозрюваних може бути накладено грошове стягнення в розмірі до 1,6 тис. гривень (0,5 розміру мінімальної зарплати) або застосований привід.

Також неявка може бути підставою для початку спеціального (заочного) розслідування стосовно підозрюваних.