Генпрокуратура оскаржила домашній арешт Корбана

Фото - Facebook Геннадія Корбана
Фото – Facebook Геннадія Корбана

У ГПУ вважають, що пеербуваннч Геннадія Корбана під домашнім арештом, зважаючи на тяжкість статтей звинувачення, – ризиковано.

Не встиг Кеннадій Корбан, який лише в п’ятницю потрапив додому після перебування в СІЗО і судів, відсвяткувати свій вихід на волю, як його знову можуть посадити за грати.

Нагадаємо, суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту в Дніпропетровську до 31 грудня.

Читайте також: Суд тривав майже 23 години — за годину до можливого виходу на волю Корбана відправили під домашній арешт (Відео)

Як повідомляє прес-служба відомства, Генпрокуратура в Апеляційному суді Києва оскаржила домашній арешт лідера партії “УКРОП”.

"9 листопада 2015 року Генеральною прокуратурою України в Апеляційний суд Києва внесено апеляційну скаргу на рішення слідчого судді Печерського районного суду м. Києва, яким відмовлено в задоволенні клопотання Генеральної прокуратури України про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і застосовано до підозрюваного Корбана запобіжний захід у вигляді домашнього арешту із застосуванням засобів електронного контролю", - йдеться в повідомленні Генпрокуратури.

Там вважають, що обраний слідчим суддею запобіжний захід не відповідає заявленим ризикам, передбаченим ст. 177 КПК України і не забезпечить належну процесуальну поведінку, "враховуючи, що стосовно Корбана здійснюється досудове розслідування у вчиненні ряду тяжких та особливо тяжких злочинів, у тому числі вчинених у складі організованої злочинної групи", - пояснили в ГПУ.