Генеральна репетиція до Євро-2020 Шевченку вдалася: як збірна України розгромила Кіпр (Відео)

Фото – ФБ УАФ

Нова форма збірної України до ЧЄ-2020 виявилась фартовою: в останньому контрольному товариському матчі перед грою на Чемпіонаті Європи збірна України 7 червня розгромила збірну Кіпру з рахунком 4:0.

Таким рахунком українські футболісти перервали серію 11-ти матчів, в яких збірній Україні не вдавалось забити супернику більше, як один м’яч.

Тренувальний матч на стадіоні “Металіст” у Харкові збірна України провела у новій формі, спеціально створеній до Чемпіонату Європи. Головний тренер збірної України Андрій Шевченко, як і обіцяв, у цьому матчі дав можливість зіграти максимальній кількості футболістів, які вже цієї неділі захищатимуть честь України на Євро.

Українські футболісти з перших хвилин почали атакувати збірну Кіпру на її полі. Кіпріоти у захисті виглядали неготовими до такого натиску команди Шевченка і на 36-ій хвилині, збивши у своєму штрафному Зінченка, кіпріоти отримали червону картку і 11-метровий у своїй ворота. Збірна України забила свій перший гол, а далі в кінці першого тайму Зінченко влучно пробиває ще один пенальті у ворота суперника.

В другому таймі збірна України темпів не знизила і довела рахунок матчу до розгромного для збірної Кіпру - 4:0. Генеральна репетиція до Євро-2020 Шевченку вдалася: збірна України впевнена у своїх силах.

"Нова форма принесла фарт збірній України", - резюмував футбольний експерт і телекоментатор Віктор Вацко.

Свій перший матч у рамах Євро-2020 у новій формі збірна України проведе вже 13 червня зі збірною Нідерландів.

Всі подробиці товариської гри зі збірною Кіпру, що стала генеральною репетицією збірної України перед Чемпіонатом Європи, - в огляді матчу і в оцінках експертів у відео Канали Футбол 1,2,3