Генерал-зрадник Коломієць бойовикам багато не розкаже – допуску до держтаємниць він не мав давно

ДНР Коломієць ОлександрЩонайменше від серпня 2012 року український генерал, який зараз переметнувся до бойовиків “ДНР”, не мав допуску до державних таємниць України.

Звільнили ж Олександра Коломійця за некомпетентність, повідомили в Міністерстві оборони України. Хоча не виключено, що військові таємниці цей генерал-зрадник давно зливав Росії – ще однією причиною його звільенння з Міноборони нашої країни там називають його часті і самовільні поїзди до білокам’яної ще під час роботи в оборонному відомстві України.

Читайте також: Ще один зрадник: на бік «ДНР» став український генерал

“Олександра Коломійця, який перейшов на сторону так званої «ДНР», було звільнено із ЗСУ ще у 2012 році за постійні несанкціоновані поїздки до Москви.

Ця особа працювала у той час, коли Міністром оборони України був Дмитро Саламатін.

Генерал-майор запасу Олександр Коломієць був звільнений з Міністерства оборони України у серпні 2012 році з посади начальника відділу аналізу інформації Генерального штабу ЗСУ. Причиною звільнення стали — некомпетентність та чисельні несанкціоновані поїздки до Російської Федерації, зокрема до Москви.

Окрім цього, за клопотанням працівників військової контррозвідки Олександра Коломійця було позбавлено допуску до державної таємниці", - йдеться в повідомленні прес-служби МІністерства оборони України.