Ще один український генерал-зрадник? Таран більше не керує СЦКК з української сторони

Андрій Тараннаш генерал, звинувачений у держзраді - на фоні машин в камуфляжіГенералу Андрію Тарану, який керував Спільним центром з контролю і координації з української сторони, офіційно висунули підозру у державній зраді. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомляє прес-служба РНБО України.

“Генерал Таран звільнений з посади керівника української сторони СЦКК. Йому оголошено підозру за статтею 111 КК України (Державна зрада)”, – написано в короткому повідомленні.

Якщо підозри підтвердяться, це вже буде другий український військовий у званні генерал-майора, який зрадив Україну за час конфлікту на Донбасі.

Читайте також: Генерал-зрадник Коломієць бойовикам багато не розкаже — допуску до держтаємниць він не мав давно

Так, раніше на бік терористів “ДНР” перейшов генерал у відставці Олександр Коломієць, який кілька років тому був головним аналітиком Генштабу ЗСУ. Як повідомляли в Мінобороні України, генерал-майор запасу Олександр Коломієць був звільнений з Міністерства оборони України у серпні 2012 році з посади начальника відділу аналізу інформації Генерального штабу ЗСУ. Причиною звільнення стали — некомпетентність та чисельні несанкціоновані поїздки до Російської Федерації, зокрема до Москви.

Про генерала ж Тарана Міністерство оборони на своєму сайті подавало такі дані:

Андрій Васильович Таран - директор 1 департаменту - заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Народився у Франкфурті-на-Одері (НДР) в 1955 році. У 1977 році закінчив Київське вище зенітно-ракетне інженерне училище імені Кірова С. М.; у 1987 році - командний факультет Військової академії протиповітряної оборони Сухопутних військ імені маршала Радянського Союзу А. В. Василевського; у 1996 році – Національний університет оборони США. У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони - з січня 1994 року.