Український генерал попередив терористів: підете на Гранітне – отримаєте Мар’їнку

генерал Андрій ТаранУ Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін повідомили представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про обстановку вздовж лінії розмежування.

– Не може не турбувати факт концентрації важкої техніки бойовиків у деяких районах на тимчасово непідконтрольній Україні території, – зазначив керівник української сторони Спільного центру генерал-майор Андрій Таран.

Читайте також: Бойовики обстріляли Авдіївку з танків (Відео)

У районі м. Шахтарськ зафіксовано пересування двох одиниць зенітно-ракетного комплексу (9К332) «Тор-М2» – техніки, яка не знаходиться на озброєнні ЗС України і могла надійти до проросійських сепаратистів тільки з території Російської Федерації.

Читайте також: Терористи готуються до повторного наступу на Мар’їнку (Відео)

У районі н.п. Тельманово зафіксовано рух двох колон БМП. Більше того, 10 червня у напрямку н.п. Тельманово пройшла колона броньованої техніки в кількості 60 одиниць. Все це свідчить про підготовку масштабного провокаційного наступу бойовиків в районі н.п. Гранітне на кшталт того, який був організований терористами в районі н.п. Мар’їнка 3 червня.

Читайте також: Як терорист Захарченко на милицях давав драпака з Мар’їнки (Відео)

– Застерігаємо самопроголошене керівництво окремих районів Донецької та Луганської областей від необачних кроків! У випадку розгортання бойовиками наступальних дій, українська сторона залишає за собою право використати усі наявні засоби для припинення спроби захоплення території та подальшої ескалації конфлікту, – заявив керівник української сторони Спільного центру генерал-майор Андрій Таран. – Закликаємо російську сторону СЦКК використати свій традиційний вплив та припинити провокації НЗФ ОРДО та ОРЛО. Також сподіваємось, що СММ ОБСЄ в рамках свого мандату здійсніть всі необхідні заходи для запобігання розповсюдження конфлікту.