Генерал назвав мету ЗСУ на найближчий тиждень війни (Відео)

Генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос. Фото – Фейсбук

Головним завданням Збройних сил України у найближчий тиждень буде знищення системи логістики окупаційної армії РФ.

Про це генерал-майор ЗСУ Сергій Кривонос заявив в ефірі ТСН.

За словами генерала, насамперед ЗСУ і сили територіальної оборони мають зараз нищити пункти управління російської армії та машини, які заправляють бронетехніку ворога пальним.

“У нас є тиждень, можливо, трохи більше, коли ми зможемо адекватно і швидко нищити їхню систему логістики. Тому що краще підірвати 1 паливозаправник, ніж 4 танки. Бо якраз ефективність заправника – це повністю заправлені 4-5 танків. Тому треба швидко визначати пріоритети”, – сказав Кривонос.

Український генерал зазначив, що в такий спосіб українські війська зможуть зірвати і останню спробу наступу російського агресора на Київ. Цей наступ армія РФ прагне прискорити, бо вже за тиждень через потепління російські танки будуть грузнути у розталій землі. Тому зараз треба зробити неможливим просування ворога і автошляхами.

"Якщо ми все правильно будемо робити, ми будемо обрізати йому комунікації, то він не зможе заправляти свою техніку, будемо знищувати пункти управління, то його військо стане військом Наполеона, яке тікало в 1812-му році. І вже така тенденція є. Нам треба наростити. Нам треба не бити в лоб, а надрізати, як хірург скальпелем. І робити його ворожу потужну силу безсилою. Бо танки, вся броньована техніка і автомобілі залежать від пального", - констатував генерал ЗСУ Сергій Кривонос.