Генерал Ходжес назвав план Кремля у війні проти України: “Армія РФ усвідомлює своє виснаження” (Відео)

Бен Ходжес. Фото – golosameriki.com.

Україні треба якомога активніше бити російських окупантів, щоб не дати Кремлю домогтися “перемир’я” для накопичення сил на продовження війни наступного року. Росія зараз прагне паузи, бо усвідомлює виснаження своєї армії у війні проти України.

Про такий план РФ заявив колишній головнокомандувач армії США в Європі Бен Ходжес в ефірі телеканалу “Еспресо“.

"Росія усвідомлює свою нездатність до будь-яких проривів на фронті. Не думаю, що російській армії вдасться дійти до Одеси чи Києва. Війська РФ намагатимуться закріпитися на захоплених територіях, щоб заявити про свої проміжні перемоги, бо усвідомлюють відсутність своїх потужностей для просування вперед. В Кремлі сподіваються, що Заходу забракне терпіння, зацікавленості, бажання продовжувати надавати підтримку Україні. Росія вдасться до укріплення своїх позицій - армія РФ чітко усвідомлює своє виснаження", - сказав Ходжес.

Американський генерал наголосив, що Україна щодня стає міцнішою завдяки західному озброєнню, тоді як Росія щодня виснажується і не може поповнити резерви. Саме тому Україна має не дати Кремлю оговтатися і домогтися якогось "перемир’я": українські війська мають бити російських окупантів без зупинки.

"Окупанти не спроможні компенсувати свої бойові втрати, тому і спрямовують зусилля на вивезення зброї та військових з Калінінграда, з кордонів Фінляндії, з Криму, а також з закутків РФ. Їм бракує людського ресурсу. Вони вичікують можливості, аби взяти паузу й відновитися, щоб продовжити наступальні дії наступного року. Звісно, ми не хочемо дати їм такої змоги. Росіян слід знешкоджувати тут і зараз, особливо коли їм нічого іншого не залишається, як завдавати артилерійських ударів. Це чудовий шанс для України. Підозрюю, що Генеральний штаб ЗСУ вичікує такої можливості, нарощуючи свої потужності та здійснюючи належну підготовку", - наголосив Ходжес.

Читайте також інтерв'ю: Генерал Ходжес назвав найбільший страх Путіна у війні проти України: “Кремль у стратегічному шокові” (Відео)