Генерал Бурба спростовує закиди Зеленського і заявляє про шантаж Банкової: “Я змушений звернутися до суду” (Відео)

Василь Бурба

Жодне зі звинувачень, закинуте йому Володимиром Зеленський під час прес-марафону 26 листопада, не має підґрунтя правди під собою.

Про це екс-глава ГУР Міноборорони України генерал Бурба заявив того ж вечора в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

“Я змушений… звернутися до суду, і нехай суд поставить крапку в цьому питанні”, – заявив Василь Бурба.

Бурба пояснив, що справді жив у Кончі-Заспі, та державне житло ремонтував власним коштом точно менше, як за 11 млн грн. Все вкладене в ремонт залишив державі при виїзді.

"Вперше чую", - сказав Бурба про заяву Президента щодо оперативних даних, які Бурба надавав про походження коронавірусу.

На закид Володимира Зеленського щодо збагаченні на інформації Бурда наголосив, що впродовж чотирьох років його роботи в розвідці всі дані іноземні партнери перевіряли і підстав для недовіри не було жодного разу.

Також Василь Бурба заявив, що до широкого розголосу "вагнергейту" йому надходили пропозиції з Банкової, які можна розцінювати як шантаж: ти заперечуєш операцію українських спецслужб і далі живеш у Кончі-Заспі, або буде не тільки виселення зі службового житла, а й відкриття кримінальних справ.

Читайте також: Операція “Бурба”: Зеленський вперше розповів свою версію підготовки операції з затримання “вагнерівців” (Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", 26 листопада під час прес-марафону Президент України назвав Василя Бурбу "аферистом і авантюристом", а також заявив, що операція українських спецслужб була "злита" Бурбою.

Читайте також: Розслідувач Bellingcat Грозєв назвав критичний момент зриву спецоперації затримання “вагнерівців” (Відео)

Більше - у прямій мові Василя Бурби у відео Shuster online та "Україна 24".