Генерал армії РФ наказав підлеглим бути готовими підірвати заміновану Запорізьку АЕС

Російські окупанти замінували найважливіші об’єкти найбільшої у Європі атомної електростанції – Запорізької. Росія заявляє про готовність стати країною-ядерним терористом.

Про це заявили в “Енергоатомі” з посиланням на публічні заяви генерала армії РФ Валерія Васильєва – командувача підрозділів російських окупантів Запорізької АЕС.

“Ми замінували всі важливі об’єкти Запорізької атомної станції”, – прямо заявив російський генерал.

Своїм підлеглим він прямо заявив, що вони мають бути готові підірвати АЕС.

“Станція буде або російською, або нічиєю. Ми готові до наслідків цього кроку. І ви, воїни-визволителі, повинні розуміти, що іншого шляху у нас нема. І якщо буде найжорсткіший наказ – ми повинні виконати його з честю!”, – заявив генерал РФ російським військовим на Запорізькій АЕС.

"Росіяни не приховують своїх планів і вже відкрито шантажують увесь світ, заявляючи про мінування Запорізької АЕС та готовність її підірвати. Раніше представник пресслужби ГУР МО Андрій Юсов повідомив, що відомство має підтверджену інформацію щодо мінування енергоблоків ЗАЕС російськими військами.", - наголосили в "Енергоатомі".

Читайте також: Виявити витік радіації вчасно буде неможливо – “Енергоатом” назвав ушкодження від ракетного удару РФ по Запорізькій АЕС