Легендарний полковник: медики розповіли про останні миті життя пораненого на Донбасі комбрига 128-ї бригади ЗСУ (Відео)

Євген Коростельов
Легендарний полковник ЗСУ Євген Коростельов

Врятувати життя командира 128-ї бригади ЗСУ Євгена Коростельова, який підірвався на передовій Донбасу 12 листопада, не вдалося через значне ушкодження вибухом його легень.

Про це повідомили лікарі госпіталю Харкова, де на світанку 19 листопада Євген Коростельов помер.

Медики кажуть, що саме це, а не ампутація ніг, стало фатальним ураженням організму комбрига – у реанімації він був без свідомості на штучній вентиляції легень і в ніч на 19 листопада його стан значно погіршився. Врешті, серце Коростельова зупинилось.

Читайте також: На Донбасі поранений комбриг 128-ї бригади ЗСУ — ЗМІ (Відео)

Українські військові, які пройшли з Коростельовим не один бій на Донбасі, називають його не інакше, як “легендарний полковник”. Таку славу Коростельов заслужив насамперед як артилерист, що приймав нестандартні і несподівані для ворога рішення.

Читайте також: Поранення на передовій комбрига ЗСУ: все, що відомо про обставини вибуху і стан потерпілих (Відео)

Командиром 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Євген Коростельов був призначений лише в вересні цього року, однак встиг проявити себе як добрий комбриг. За спини підлеглих ніколи не ховався і був на передовій не раз. Обставини смертельного поранення комбрига на передовій під Докучаєвськом це засвідчили.

Читайте також: Медики зробили все, що змогли: через тиждень після поранення на Донбасі помер комбриг 128-ї бригади ЗСУ

Співчуття рідним і побратимам Євгена Коростельова висловили п’ятий Президент України і чимало європейських країн, зокрема, посли Франції, Німеччини, Британії та США. Чинний Президент України підписав Указ, яким полковника ЗСУ Євгена Коростельова нагороджено орденом Богдана Хмельницього посмертно.

ф1

Прощатимуться з Євгеном Коростельовим сьогодні у Сумах, звідки родом легендарний полковник ЗСУ.

Більше подробиць – у сюжеті 5 каналу