“Не чекайте від нас капостей”, – повна версія зустрічі Президента Білорусі зі ЗМІ України (Відео)

Олександр Лукашенко. Фото - EPA
Олександр Лукашенко. Фото – EPA

Участі у бойових діях на Донбасі чи на інших територіях суверенної України білоруські військові не братимуть за жодних обставин.

Про це заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко 26 вересня під час зустрічі у Мінську з представниками ЗМІ України.

“Що стосується участі в бойових діях і щоб ви від нас труни отримували – я тоді не президент Білорусі. Не чекайте від нас капостей”, – сказав Лукашенко.

Він підкреслив, що білоруські війська в Україні можуть з’явитись тільки в якості миротворців і вчергове висловив готовність Білорусі взяти участь у миротворчій місії на Донбасі. Лукашенко заявив, що при згоді України і Росії білоруські миротворці можуть взяти під свій контроль ділянку кордону між Україною і РФ, яка через військову агресію Росії зараз непідконтрольна Україні.

Лукашенко підтвердив, що інтеграційні процеси Білорусі і Росії набувають обертів, та Білорусь, впевнений він, і далі буде окремою суверенною державою.

“Немає навіть такої ідеї і думки об’єднання двох держав і продовження там своїх повноважень”, – стверджує Лукашенко.

В ході прес-конференції для українських ЗМІ, що була скликана з ініціативи Президента Білорусі, Олександр Лукашенко торкнувся багатьох інших аспектів політики Білорусі щодо України: замість запланованої години зутріч тривала втричі довше.

Як відбувалась зустріч Лукашенка з українськими ЗМІ – у відео ТСН, повна відеоверсія зустрічі – у відео “Сьогодні