ГУР Міноборони України вперше оприлюднило кадри спецоперації прориву гвинтокрилів ЗСУ в оточену військами РФ “Азовсталь” (Відео)

Українські захисники Маріуполя в “Азовсталі”. Фото – Орест (Дмитро Козацький)

Пілоти гвинтокрилів ЗСУ під час облоги військами РФ Маріуполя здійснили ряд польотів, в ході яких доправили необхідне українським оборонцям Маріуполя.

Кадри з такої спецоперації вперше опублікувало Головне управляння розвідки Міноборони України, під керівництвом якого ця спецоперація здійснювалась.

Щоб доставити захисникам Маріуполя вкрай необхідну зброю та боєприпаси, вертолітники Збройних сил України та спецпризначенці ГУР Міноборони України здійснили унікальну за складністю операцію”, – заявили в українській воєнній розвідці в поясненні до відео.

Читайте також: “Таких операцій ніколи в історії не було”, – Білецький про прорив вертольотів в оточений Маріуполь (Відео)

Раніше засновник полку "Азов" Андрій Білецький повідомляв, що таких складних і ризикованих повітряних спецоперацій з проникненням на понад сотню кілометрів вглиб контрольованої ворогом території військова історія світу ще не знала.

Глава ГУР Міноборони України повідомляв, що загалом за 82 дні облоги військами РФ Маріуполя до українських захисників гвинтокрилам ЗСУ вдавалося пробитися 7 разів.