“Газпром” заявив, що подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу

Фото - РИА Новости
Фото – РИА Новости

Росія ніяк не може змиритись із програшем Україні в міжнародному суді. Російський “Газпром” уже подав документи на оскарження рішення Стокгольмського арбітражу, який виніс рішення на користь України.

Про подачу апеляції в це й же Стокгольмський арбітраж повідомив заступник голови правління “Газпрому , передає “Інтерфакс“.

Олександр Медведєв заявив, що “Газпром”подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу у справі про постачання газу. Ще одна апеляція – за розглядом про транзит – буде подана до кінця цього місяця.

Читайте також: Український «Нафтогаз» переміг російський «Газпром» у міжнародному суді в Стокгольмі

"Газпром" вчора також направив в "Нафтогаз України" повідомлення про початок процедури розірвання діючих контрактів на постачання і транзит газу. Ми діємо точно відповідно до передбаченої контрактами процедурою їх розірвання", - цитує Медведєва російське інформагентство.

Читайте також: «Україна зараз стояла б на колінах», — у «Нафтогазі» пояснили, як українці перемогли Росію (Відео)

Нагадаємо, за рішенням Стокгольмськог оарбітражу, "Газпром" має повернути НАК "Нафтогаз України" 2,56 мільярда доларів США.

У разі невиконання цього рішення з 1 березня суд призначив штрафні санкції - понад 500 тисяч доларів за кожен день протермінованих платежів.

 Читайте також: Борги Росії за газ перед Україною зростають шаленими темпами