Гатили по могилах – терористи сьогодні обстріляли цвинтар окупованої Горлівки

бойовик-зброя з георгіївською стрічкоюБойовики сьогодні перед опівднем відкрили вогонь по окупованій ними ж території.

Як повідомили в штабі АТО, гатили терористи по цвинтарю на околиці Горлівки. Мета одна – провокація проти українських військових.

“Близько 11.40 бойовики незаконних збройних формувань обстріляли цвинтар, який розташований на південно-західній околиці тимчасово окупованої Горлівки, що на підконтрольній загарбниками території.
Таким чином проросійські бандформування створили черговий прецедент, мета якого звинуватити сили АТО у порушенні умов незастосування зброї вздовж лінії розмежування сторін.
Ця цинічна провокація є ще одним промовистим свідченням того, що бандити не зупиняються ні перед чим на шляху до втілення своїх злочинних намірів із дискредитації українських захисників та безсоромно нехтують життями місцевих мешканців.
Позиція керівництва АТО та командування підрозділів сил операції щодо дотримання умов припинення вогню залишається непохитною. Навіть за умов численних збройних провокацій з боку бойовиків суворе дотримання Мінських домовленостей та безпека мирних громадян для них є головними пріоритетами”, – йдеться в повідомленні штабу АТО.