Гармаш повідомив про основоположні питання на переговорах ТКГ: “Дає надію”

Сергій Гармаш. Фото – news.liga.net

Представники Росії в Тристоронній контактній групі плутаються у визначенні сторін конфлікту на Донбасі і можуть сказати, на яку саме територію рохповсюджується дія Мінських угод, підписаних 6 років тому.

Про це за підсумками засідання політичної підгрупи Тристоронньої контактної групи 16 лютого повідомив член української делегації на Мінських переговорах Сергій Гармаш.

Сергій Гармаш зазначив, що Росія вперто не визнає себе стороною військового конфлікту на Донбасі і заявляє, що там сторонами конфлікту є Україна і “народ Донбасу”. Що означенає останнє формулювання, представники РФ не уточнюють.

"Загалом згоди у визначенні сторін конфлікту учасники переговорів ще не дійшли. Але той факт, що це питання стало привертати так багато уваги, дає надію", - написав Гармаш.

Член української делегації у ТКГ наголосив, що з часу підписання Мінських угод російські окупанти захопили 1 тисячу 400 кілометрів Донбасу. Саме тому представники РФ у ТКГ і не кажуть прямо, на яку ж територію поширюється дія Мінських угод.

"Це питання - не менше основоположне, ніж визначення сторін конфликту", - наголосив представник України на Мінських переговорах.

Сергій Гармаш підкреслив, що саме через позицію Росії на Донбасі і не вдається досягти миру.

"А потім хтось дивується, чому переговори не дають результату", - пояснив Сергій Гармаш позицією Росії відсутність прогресу у Мінських переговорах.

Читайте також: Кравчук виніс вердикт переговорам з Росією про Донбас: “Домовитися неможливо” (Відео)

Сьогодні засідання Тристоронньої контактної групи з мирного врегулюванян ситуації на Донбасі продовжит ьсвою роботу у режимі відеоконференції.