Харків у сльозах на колінах прощався із загиблою в бою на Донбасі Яною Червоною (Відео)

Яна Червона
Яна Червона

Бійців 46-го штурмового батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” Яну Червоту та Олександра Мілютіна, які вдень 2 квітня загинули на передовій Донбасу під ворожим артобстрілом, 4 квітня поховали на батьківщині: Олександра Мілютіна в Бахмуті, Яну Чрвону – в Харкові.

Попрощатись із легендарною харків’янкою рідні, городяни, бійці ЗСУ, волонтери прийшли на центральну полощу міста імені Тараса Шевченка. Саме тут у 2013-му Яна Чрвона була одним із активістів Майдану.

Потім як волонтер постійно їздила на передову допомагати українським бійцям на Донбасі. Зрештою у 2016-му пішла на фронт сама.

Читайте також: На Донбасі у бою загинула легендарна кулеметниця 46-го батальйону ЗСУ «Донбас-Україна»: шансів вижити не було (Фото, Відео)

Провести в останню земну дорогу свого бійця приїхав до Харкова з передової і командир 46-го штурмового батальйону ЗСУ “Донбас-Україна” В’ячеслав Власенок (“Філін”).

Читайте також: Бій тривав 2,5 години: комбат Власенко розповів, як на передовій Донбасу 2 квітня загинули два бійці ЗСУ (Відео)

Він розповів, що в опорник, де були Яна Червона і Олександр Мілютін, під час бою бойовики прямою наводкою всадили чотири артснаради забороненого 152-го калідбу.

Читайте також: «Є бажання помсти», — бійці ЗСУ на передовій Донбасу про загибель своїх побратимів (Відео)

Полковник каже, що коли двох бійців після обстрілу не змогли докликатись, зрозуміли, що їх засипало в руїнах бліндажа.

“Я бачив, як людей під завалами будівель знаходять живими через 2-3 дні. Я до останнього сподівався, що і вона так”, – каже комбат 46-го штурмового батальйону ЗСУ “Донбас-Україна”.

На жаль, все виявилось трагічніше.

Читайте також: «Відповідь буде відчутна для ворога», — комбат ЗСУ Власенко готує спецоперацію проти бойовиків, які вбили двох бійців на Донбасі (Відео)

Як Харків у сльозах на колінах прощався із загиблою в бою на Донбасі Яною Червоною, – у сюжеті Факти ICTV